DMT Euro Services

Despre noi

DMT Euro Services este o societate romaneasca cu sediul social in Municipiul Pitesti si numeroase puncte de lucru in Albota, Iasi, Deva si Cluj. Cu o vasta experienta pe piata de profil, societatea noastra furnizeaza servicii si solutii optime in domeniul comercializarii si distributiei de produse alimentare pentru pizzerii, patiserii, fast-food si restaurante. Povestea noastra a inceput inca din anul 2005 si de atunci a crescut constant prin investitie in logistica, insfrastructura si personal. Punem mare pret pe calitatea produselor si ne mandrim cu un portofoliu variat de cliennt care ne-au devenit colobaratori de lunga durata. Societatea noastră s-a dezvoltat permanent, ocupând în acest moment o poziție puternică pe piața de profil. Având un portofoliu foarte bogat de clienți și produse, o echipă tânără și ambițioasă de profesioniști și un parc auto propriu cu autoutilitare dotate la stardardele europene, pregatite pentru livrarea produselor noastre in orice loc din tara sau din afara tarii.

Pe langa depozitul central din Pitesti (Albota), am deschis alte trei depozite noi in Romania (Iasi, Deva si Cluj), fiecare dintre aceste depozite avand o semi-autonomie fapt care ne permite sa livram in timp util, practic oriunde in Romania, atat en-gros cat si en-detail. Din anul 2005 pana in prezent, societatea noastra s-a dezvoltat permanent, ocupand in acest moment o pozitie puternica pe piata de profil. Succesul companiei a fost asigurat de echipa noastra de profesionisti cu experienta, de produsele de calitate pe care le-am comercializat si nu in ultimul rand de clientii multumiti. Astazi ne prezentam in fata dvs cu un portofoliu de clienti si produse mai bogat ca oricand, cu o echipa de profesionisti cu o experienta de peste 11 ani, cu un parc auto propriu cu autoutilitare dotate la standarde europene si corespunzatoare distributiei de produse congelate, refrigerate, inghetata si lactate, gata sa preluam, cu responsabilitate, orice provocare.

Pentru noi, calitatea produselor comercializate este primordiala! Importator de produse HoReCa Societatea noastra importa si comercializeaza o gama larga de produse HoReCa ale unor furnizori renumiti din Grecia, Polonia, Malaezia: branzeturi, lactate, uleiuri vegetale, sosuri, conserve de rosii, masline, conserve din fructe, condimente, preparate din carne, preparate din peste, faina pentru pizza, paste, piscoturi, cafea. Pentru a ne asigura un succes sustenabil si a mentine satisfactia clientilor, echipa noastra verifica si sorteaza in mod constant furnizorii si produsele din portofoliu. De asemenea, am investit in depozite special amenajate care sa respecte conditiile de igiena si siguranta specificate de producator, pentru ca produsele comercializate de noi sa isi pastreze pe perioada depozitarii si transportului calitatile binecunoscute. Aceste actiuni precum si grija pentru clienti si pentru calitate ne-au permis sa comercializam cu succes pe plan national dar si international (Bulgaria si Ungaria) o gama larga de produse HoReCa pentru pizzerii, patiserii, fast-fooduri si restaurante. Distributie de Cafea Intr-o lume in continua miscare, noi am ales sa fim cei care impunem un ritm sustinut si din acest an ne-am implicat si vom oferi servicii de distributie cafea si produse conexe. Ca urmare societatea noastra comercializeaza cafea Aribica, cafea Robusta, cafea amestec in toate formele ei: cafea boabe, cafea macinata sau cafea capsule produsa si ambalata cu grija pentru a oferi mereu o experienta placuta. Dotari, Utilaje, Echipa Societatea si-a propus sa investeasca in oameni si in tehnologie, constienti fiind de faptul ca un mix bun al acestor doua elemente ne va asigura un avantaj real pe piata de profil, astfel incat produsele si serviciile oferite sa faca fata celor mai inalte asteptari ale clientilor.

Dispunem de echipamente si masini cu ajutorul carora distribuim produsele in conditii maxime de igiena si siguranta. Pentru a putea oferi servicii de calitate la preturi competitive am investit masiv in logistica. Firma dispune de un parc auto format din 32 autovehicule de diverse dimensiuni, 4 depozite pozitionate strategic pentru a acoperi un numar total de 25 judete de pe teritoriul Romaniei: Arges, Iasi, Hunedoara si Cluj. si un numar de peste 60 de angajati.

Echipa DMT Euro Services este formata din persoane calificate. Comunicarea, coordonarea si sustinerea intre membrii echipei reprezinta principalele atuuri care conduc la produse si servicii de calitate superioara oferite clientilor. Misiune, Viziune, Valori Euro-Services.ro un brand care se va impune pe piata vanzarilor HoReCa Avem ganduri mari cu privire la comercializarea produselor HoReCa. Dorim ca prin seriozitate si respect fata de clientii nostri sa ne castigam un loc pe aceasta piata competitiva.

Misiunea noastra este de a furniza si implementa solutii profesionale la cele mai inalte standarde de calitate in domeniul distributiei de produse alimentare. De asemenea, ne dorim sa fim recunoscuti ca un partener de incredere, puternic, stabil, un partener care livreaza produse de calitate in mod eficient in conditii maxime de igiena si siguranta. Aceasta misiune a inceput sa prinda contur odata cu aducerea produselor HORECA in Pitesti prin DMT Euro Services.

Viziunea DMT Euro Services este aceea de a fi recunoscuti atat pe piata din Romania cat si pe piata internationala ca distribuitori de produse de inalta calitate, satisfacand intru totul asteptarile clientilor si consumatorilor nostri.

Valorile societatii noastre sunt reflectate de catre personalul nostru, in activitatea de zi cu zi. Ca factori principali in atingerea succesului, ne axam pe calitate, motivare si performanta, de aceea investim constant in dezvoltarea echipei noastre si in dezvoltarea fiecarui angajat in parte. Proiecte de viitor.

Dorim ca marfa vanduta de noi sa fie in totalitate importata si astfel preturile noastre sa fie cele mai bune de pe piata. Oferirea unor servicii suplimentare de autoverificare a calitatii si de protejare ale clientului.

Eforturi suplimentare vor fi depuse in viitor pentru oferirea serviciilor integrate de vending si service pentru persoane fizice sau juridice si relizarea unei retele de distributie a cafelei si produselor conexe. Oferirea serviciilor de transport intern si international. Avantajele unei potentiale colaborari cu firma noastra Suntem o firma relativ tanara prospera si care dorim sa ne impunem pe piata prin Calitate si Respect fata de Client. Suntem importatori directi pentru anumite produse HoReCa importate din Grecia, Polonia, Malaezia si avem discounturi pentru produsele pe care nu le importam. Putem oferi transport pentru orice cantitate de produse achizitionate, in conditii de igiena si siguranta specificata de producator Oferim discounturi in functie de volum.

Contractand serviciile firmei noastre, clientii au avantajul de a colabora cu o echipa integra, de incredere, care va oferi solutii optime oricarei solicitari si produse de cea mai buna calitate Produsele noastre satisfac cele mai sofisticate gusturi Produsele noastre se adreseaza tuturor segmentelor de piata, si suntem siguri ca am reusit sa aducem pe piata o gama de produse pentru toate gusturile sau preferintele. Cu toate acestea, vom fi bucurosi sa marcam si sa analizam foarte atent toate observatiile venite din partea vizitatorilor si a clientilor nostri.

  • Branzeturi
  • Lactate
  • Fainoase
  • Uleiuri si otet
  • Carne si preparate din carne
  • Gemuri, Dulceturi
  • Conserve
  • Condimente
  • Ambalaje pizza
  • Diverse

De ce a aparut euro-services.ro

Am creat acest site pentru a veni mult mai usor in contact cu oamenii de pretutindeni, avand in vedere si experienta si pregatirea angajatilor nostri credem cu tarie ca produsele si serviciile pe care le oferim se ridica cu brio la nivelul asteptarilor clientilor nostri.

Va invitam, asadar, sa ne spuneti parerea dumneavoastra, asa cum va fi ea – buna sau rea folosind e-mailul: office@euro-services.ro sau prin telefon la numarul: +40-752.119.559

Cu drag , Echipa DMT euro-services.ro

office@euro-services.ro 

Albota, Jud. Arges, Str. Ecologiei, Nr. 791

+40-754.220.620

+40-752.119.559

E-mail: pitesti@euro-services.ro

Iasi, Jud. Iasi, Str. Sf. Ioan, Nr. 20

+40-733.062.621

E-mail: iasi@euro-services.ro

Deva, Jud. Hunedoara, Str. Atelierelor, Nr. 1

+40-724.557.889

E-mail: deva@euro-services.ro

Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Str. Orastie, Nr. 10

+40-724.557.889

E-mail: cluj@euro-services.ro